PCV1AVM821MC10FVTSWP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCV1AVM821MC10FVTSWP
JLCPCB Part #
C2918325
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 10mm 820uF Mixture ±20% SMD,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS