ECR1CBK101MLL063011
MFR.Part #
ECR1CBK101MLL063011
JLCPCB Part #
C192102
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
100uF 11.5mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS