PCR1AEL102MBABLL35WP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCR1AEL102MBABLL35WP
JLCPCB Part #
C2918319
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10V 11.5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS