PCR1ECS151MB12LL35WP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCR1ECS151MB12LL35WP
JLCPCB Part #
C2918295
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 150uF 25V 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS