ECR1HLH101MLL080011
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
ECR1HLH101MLL080011
JLCPCB Part #
C233122
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS