PCR0JEL102MF11CC33WP
MFR.Part #
PCR0JEL102MF11CC33WP
JLCPCB Part #
C2918266
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 11mm 6.3V 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS