ECR1CBK101MLL050011
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
ECR1CBK101MLL050011
JLCPCB Part #
C233104
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
1000hrs@105℃ 100uF 11.5mm 16V 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS