PCR1VCN101MF08LL25WP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCR1VCN101MF08LL25WP
JLCPCB Part #
C454243
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 35V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS