PCR0ECS821MF08LL25WP
Extended
Manufacturer
Nantong Jianghai Capacitor
MFR.Part #
PCR0ECS821MF08LL25WP
JLCPCB Part #
C2918288
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 5.6A@100kHz 6.3mm 7mΩ@100kHz 820uF 8mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS