ECR1VLY470MLL050011
Extended
- Manufacturer
- Nantong Jianghai Capacitor
- MFR.Part #
- ECR1VLY470MLL050011
- JLCPCB Part #
- C233070
- Package
- Plugin,D5xL11.5mm
- Description
- 11.5mm 2mm 35V 47uF 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS