PCR0JEL221ME07LL20WP
MFR.Part #
PCR0JEL221ME07LL20WP
JLCPCB Part #
C2918328
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 220uF 5mm 6.3V 7mm Polymer ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS