HQ05W3F1201T5E
MFR.Part #
HQ05W3F1201T5E
JLCPCB Part #
C2792253
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 150V 333mW ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS