MFR01SF1203A10
MFR.Part #
MFR01SF1203A10
JLCPCB Part #
C58713
Description
120kΩ 1W 350V Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS