HV05W8F4302T5E
MFR.Part #
HV05W8F4302T5E
JLCPCB Part #
C2778967
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS