ESMR401VSN681MR45S
MFR.Part #
ESMR401VSN681MR45S
JLCPCB Part #
C1589700
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.3A@120Hz 30mm 400V 45mm 680uF ±20% Plugin,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS