520C462M400DF2GS
MFR.Part #
520C462M400DF2GS
JLCPCB Part #
C2623430
Package
Bolt,D76.2xL144.45mm
Description
-40℃~+85℃ 144.45mm 31.75mm 400V 4600uF 76.2mm 8000hrs@85℃ ±20% 螺栓,D76.2xL144.45mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS