CGS133U040R2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS133U040R2C
JLCPCB Part #
C2622475
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 13000uF 2000hrs@85℃ 33mΩ@120Hz 34.93mm 40V 53.98mm 6A@120Hz 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS