SLPX331M180A1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLPX331M180A1P3
JLCPCB Part #
C3722704
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.49A@120Hz 10mm 180V 22mm 25mm 3000hrs@85℃ 330uF 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS