SLP223M025E4P3
MFR.Part #
SLP223M025E4P3
JLCPCB Part #
C2621366
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 22000uF 25V 27mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 4.3A@120Hz 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS