RCA036R2FLF
MFR.Part #
RCA036R2FLF
JLCPCB Part #
C22356524
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS