RCT0359KFLF
MFR.Part #
RCT0359KFLF
JLCPCB Part #
C177513
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS