RCA0215RJLF
MFR.Part #
RCA0215RJLF
JLCPCB Part #
C22369173
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 50V 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS