EMVA250GDA222MMH0S
MFR.Part #
EMVA250GDA222MMH0S
JLCPCB Part #
C2163365
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.512A@100kHz 16.5mm 18mm 2000hrs@85℃ 2200uF 25V ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS