EKMR401VSN681MA40S
MFR.Part #
EKMR401VSN681MA40S
JLCPCB Part #
C920294
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.03A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 680uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS