EKMQ6R3ELL473MP50S
MFR.Part #
EKMQ6R3ELL473MP50S
JLCPCB Part #
C1611146
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2.78A@120Hz 2000hrs@105℃ 22mm 47000uF 50mm 6.3V ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS