EKZE160ETD680MF07D
MFR.Part #
EKZE160ETD680MF07D
JLCPCB Part #
C5113757
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150mA@120Hz 16V 2.5mm 6.3mm 68uF 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS