15KP40A-TP
MFR.Part #
15KP40A-TP
JLCPCB Part #
C3712863
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15kW 228A 40V 44.4V 65.8V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS