SMAJ20AHE3-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ20AHE3-TP
JLCPCB Part #
C19993678
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 12.3A@10/1000us 1uA 20V 24.5V 32.4V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS