687LMU200M2BH
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
687LMU200M2BH
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.9694A@100kHz 2000hrs@105℃ 200V 22mm 243.8mΩ@120Hz 52mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS