380LQ181M350H022
MFR.Part #
380LQ181M350H022
JLCPCB Part #
C3724038
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.105Ω@120Hz 1.2A@120Hz 10mm 180uF 2000hrs@85℃ 22mm 32mm 350V ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS