109LBB050M2DE
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
109LBB050M2DE
JLCPCB Part #
C5470820
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 10mm 3.35A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 33.16mΩ@120Hz 37mm 50V ±20% Plugin,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS