P6KE51A-TP
MFR.Part #
P6KE51A-TP
JLCPCB Part #
C1976101
Description
1uA 43.6V 51V 600W 73.5V 8.2A TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS