AZ23C3V9-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
AZ23C3V9-TP
JLCPCB Part #
C6748158
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 3.9V 300mW 95Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS