EKHJ421VSN251MR35M
MFR.Part #
EKHJ421VSN251MR35M
JLCPCB Part #
C7271222
Package
Plugin,D30xL37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.12A@120Hz 250uF 3000hrs@105℃ 30mm 37.5mm 420V ±20% Plugin,D30xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS