RC2012F1782CS
MFR.Part #
RC2012F1782CS
JLCPCB Part #
C17665330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS