RC1608J9R1CS
MFR.Part #
RC1608J9R1CS
JLCPCB Part #
C3915846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS