PCS125-821M-RC
MFR.Part #
PCS125-821M-RC
JLCPCB Part #
C17641981
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.34Ω 430mA 820uH ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS