PCS105-330M-RC
MFR.Part #
PCS105-330M-RC
JLCPCB Part #
C17408733
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
2.5A 33uH 84mΩ ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS