RDC50-101K-RC
MFR.Part #
RDC50-101K-RC
JLCPCB Part #
C7277298
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
100uH 18mΩ 19A ±10% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS