RDC40-100K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RDC40-100K-RC
JLCPCB Part #
C7337396
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
10uH 27A 5mΩ 61A ±20% 插件,D=38.1mm Power Inductors ROHS