RC0402F6651CS
MFR.Part #
RC0402F6651CS
JLCPCB Part #
C17493440
Description
-55℃~+125℃ 30mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS