RUT1608FR360CS
MFR.Part #
RUT1608FR360CS
JLCPCB Part #
C4232734
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS