PS10-390M-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PS10-390M-RC
JLCPCB Part #
C6148339
Package
1515
Description
1.85Ω 39uH 460mA ±20% 1515 Power Inductors ROHS