RCS2012F4R7CS
MFR.Part #
RCS2012F4R7CS
JLCPCB Part #
C17431401
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS