CIH02T2N3BNC
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
CIH02T2N3BNC
JLCPCB Part #
C19488945
Package
01005
Description
2.3nH 200mA 2@100MHz 800mΩ 01005 Inductors (SMD) ROHS