RC0402F3651CS
MFR.Part #
RC0402F3651CS
JLCPCB Part #
C17356211
Description
-55℃~+125℃ 3.65kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS