RC0402F1651CS
MFR.Part #
RC0402F1651CS
JLCPCB Part #
C4273134
Description
-55℃~+125℃ 1.65kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS