FXL0630-2R2-M
MFR.Part #
FXL0630-2R2-M
JLCPCB Part #
C167218
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10A 15mΩ 2.2uH 9.5A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS