FNR6045S360MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR6045S360MT
JLCPCB Part #
C168084
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 1.8A 225mΩ 36uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS