FEXL0880A-6R8M
MFR.Part #
FEXL0880A-6R8M
JLCPCB Part #
C5378570
Package
SMD,8.9x8.5mm
Description
11.3A 14.3mΩ 14.5A 6.8uH AEC-Q200 ±20% SMD,8.9x8.5mm Power Inductors ROHS